Новини

Оновлення з 1 квітня


Розробники платформи Bitcoin Investments продовжують працювати над поліпшенням і новими наповненнями платформи.
Приємні бонуси.
Для наших активних партнерів ми додали більше можливостей в досягненні своїх цілей.
Додана 5 лінія обороту, а так же додано повний опис всіх переваги розвитку партнерської мережі.
За закриття обороту п'ятої лінії в розмірі 1 000 000 $ ваш бонус складе 50 000 $ ви отримуєте статус партнер компанії.
Ваш партнерський бонус підніметься на 30%
Зміни у трейдерів.
Трейдер Filip Fomans з 1 квітня підвищує мінімальний поріг довірчого управління в зв'язку з тим що не зміг робити досить обороту по операціях для отримання заявленого% прибутку для своїх клієнтів мінімальний поріг збільшується до 25 000 $

Трейдер Адальхельм Ройссер з 1 квітня підвищує мінімальний поріг довірчого управління переходячи на більш високу плечі торгів мінімальний поріг збільшується до 80 000 $, але разом з цим, трейдер Адальхельм Ройссер підвищує і% прибутку до рекордних 27% в тиждень.
З усією інформацією ви можете ознайомитися у відповідних розділах.

З Повага засновник біржі Bitcoin Investments Віктор Сокільників!

Читати

30.03.2021

За добу курс біткоіни впав на 8%

Котирування першої криптовалюта опустилися до двотижневого мінімуму в $ 53 тис.

У вівторок, 23 березня, курс біткоіни на Binance опустився на 8%, до двотижневого мінімуму в $ 53 тис. Котирування криптовалюта почали різко знижуватися 20 березня, після того як не змогли подолати позначку в $ 60 тис. За тиждень до цього актив встановив історичний максимум вартості вище $ 61 , 8 тис.

Аналітична компанія Santiment з'ясувала, що за останні два місяці найбільші утримувачі біткоіни продали близько 300 тис. Монет на суму понад $ 1,59 млрд. Це відноситься до власників адрес, що містять від 1000 до 10 000 біткоіни. У той же час гаманці, на балансі яких перебуває від 100 до 1000 біткоіни, переважно накопичували криптовалюта.

Раніше співзасновник і екс-гендиректор кріптобіржі BTCC Боббі Лі спрогнозував, що поточний бичачий ринок може підняти біткоіни до $ 300 тис. За словами Лі, на це вказують історичні дані динаміки ціни першої криптовалюта. Однак експерти, опитані «РБК-крипт», назвали прогноз популістським і пояснили, що ринок цифрових грошей вже перегрітий.

Читати

23.03.2021

Біткоіни подолав позначку $ 61 800

Рівно рік тому вартість першої криптовалюта падала до локального мінімуму - $ 4 тис. З тих пір вона виросла на 1400%

Курс біткоіни на кріптобірже Binance вперше в історії перевищив $ 61 тис. За минулу добу актив подорожчав на 6%. За даними CoinGecko, його капіталізація перевищила $ 1,1 трлн.

Рівно рік тому, 13 березня 2020 го, котирування біткоіни падали до локального мінімуму - $ 3,7 тис. За останні 12 місяців вартість першої криптовалюта зросла на 1400%.

Актив продовжив дорожчати на тлі інтересу до нього великого бізнесу і знаменитостей.
Інвестори зафіксіровлаі прибуток, за оцінками експертів їх прибуток за 1 день состаівла більш 5млрд доларів.
Інвестори біржі Bitcoin Investments так само отримали черговий% від трейдерів, всього за тиждень їх прибуток состаівла більше 20%

12 березня, компанія MicroStrategy повідомила про нові інвестицій в біткоіни. У п'ятницю вона додала в свій портфель 262 біткоіни на $ 15 млн. Загальна кількість цифрових монет, якими володіє компанія, досягло 91,33 тис. На їх купівлю було витрачено $ 2,21 млрд. Паперова прибуток MicroStrategy від вкладень в біткоіни до поточного моменту досягла $ 5 , 4 млрд.

Також вчора глава компанії Tesla і прихильник Dogecoin Ілон Маск написав в своєму Twitter, що BTC (тікер біткоіни) - це анаграма від TBC (бурильна компанія The Boring Company, що належить Маску). Мільярдер зазначив, що і BTC і TBC пов'язані з видобутком, використовують блоки і ланцюги (відсилання до блокчейну біткоіни).

Не тільки Маск в Twitter популяризував криптовалюта в останні дні. Молодший син Джона Леннона з групи Beatles Шон Оно Леннон написав в профілі свого аккаунта в соцмережі Twitter. Також він підтримав флешмоб «лазерні очі», який стартував в соцмережі в минулому місяці. Прихильники криптовалюта розміщують фотографії з «лазерними очима» в якості аватарів свого профілю.

Раніше генеральний директор кріптобіржі Kraken Джессі Пауелл спрогнозував, що в найближчі 10 років вартість біткоіни виросте до $ 1 млн. Він пояснив, що тепер на головну цифрову монету дивляться як на актив, який допомагає зберігати і убезпечити від ризиків заощадження.

#bitcoininvestments # новини #news

Читати

14.03.2021

Важливі новини та оновлення!

<
Читати

11.03.2021

Гендиректор Kraken спрогнозував зростання біткоіни до $ 1 млн за десять років

Генеральний директор Kraken Джессі Пауелл в інтерв'ю Bloomberg TV спрогнозував, що в найближчі десять років вартість біткоіни виросте до $ 1 млн. За його словами, перша криптовалюта «прагне до нескінченності», оскільки люди змінюють своє відносин до неї. Тепер на головну цифрову монету дивляться як на актив, який допомагає зберігати заощадження і убезпечити їх від ризиків. Пауелл не виключив, що в майбутньому людство почне обчислювати всі ціни в біткоіни, а не доларах.

Також глава Kraken звернув увагу на десятирічний графік зростання біткоіни і зазначив, що його не турбують щоденні коливання вартості монети. У довгостроковій перспективі, впевнений Пауелл, флагманська криптовалюта буде тільки рости. Він додав, що є довгостроковим держателем біткоіни і не планує продавати монети в найближчі роки.

Раніше мільярдер і власник баскетбольного клубу «Даллас Маверікс» Марк Кьюбан висловив упевненість, що біткоіни замінить золото. На його думку, золото ніколи не зміниться, тому воно вмирає як засіб заощадження. Кьюбана стверджує, що криптовалюта продовжують розвиватися, з'являються нові додатки такі як Bitcoin Investments, вони стають краще, швидше і дешевше практичніше в своєму використанні. Інвестори з радістю працюють з цією платформою Bitcoin Investments.
60% опитаних готові купити біткоіни замість депозитних вкладів в банки.
Нагадаємо за 3 місяці перша криптовалюта #Bitcoin подорожчала на 400%
Друга за капіталізацією криптовалюта #Ethereum показала зростання на 300%
Загальна капіталізація криптовалюта на сьогоднішній день становить $ 1,503,841,111,732 $

#bitcoininvestments # новини #news

Читати

04.03.2021

Глава ВТБ попередив про можливий відхід приватних інвесторів в Bitcoin Investments

У разі звуження вибору на російському ринку цінних паперів, роздрібний інвестор може піти в біткоіни, передає слова глави ВТБ Андрія Костіна прес-служба банку.

Голова правління другого за розміром активів банку Росії заявив, що підтримує ідею ЦБ про необхідність захисту приватного інвестора. У той же час, Костін звернув увагу на те, що важливо знаходити баланс між регулюванням і розвитком ринку, так як зайві обмеження можуть призвести до того, що інвестори будуть шукати альтернативи і йти з ринку цінних паперів, роблячи вибір на користь «менш зрозумілих, прозорих і надійних продуктів », тобто - золота, долара, біткоіни або рахунків у іноземних брокерів.

Костін нагадав, що один із знакових підсумків минулого року -
вихід масового приватного інвестора на російський ринок, при цьому інтереси клієнтів зсуваються в бік інвестиційних продуктів. За словами глави ВТБ, в загальному портфелі залучених коштів фізосіб банку (6,8 трлн рублів) обсяг таких продуктів - більше 1,8 трлн рублів.

Глава ВТБ зазначив, що під обмеження ЦБ, що стосуються придбання складних інвестпродуктов, потрапили в тому числі «облігації найбільших російських банків - ВТБ і Ощад - з повним захистом капіталу, прив'язані до золота, які абсолютно надійні з точки зору інтересів клієнта».

Влітку 2020 року було прийнято закон про категоризації інвесторів, згідно з яким некваліфіковані інвестори можуть купувати складні інвестиційні продукти тільки після того, як пройдуть спеціальне тестування. Воно повинно було початися в квітні 2022 року, проте в січні в Держдуму був внесений законопроект, за яким брокери і банки зможуть почати тестування своїх клієнтів вже з 1 жовтня 2021 року - до цього часу продаж складних інвестпродуктов повинна бути обмежена. Обмеження не торкнуться акцій, випущених відповідно до російського законодавства облігацій з інвестрейтинга, що торгуються на біржах ф'ючерсів і опціонів, держпаперів і євробондів з інвестрейтинга,

У лютому 2019 року Андрій Костін назвав кілька причин, чому, на його думку, криптовалюта ніколи не отримають широкого поширення. Основним фактором він вважав те, що світова фінансова система стає все більш прозорою, банківська таємниця і офшори зникають, а механізму регулювання цифрових грошей все ще немає.

Читати

28.02.2021

57 000% зростання за 8 років. Як біткоіни досяг нового історичного максимуму

 

За останні 8 років вартість біткоіни виросла з $ 100 до $ 57,7 тис. У вересні 2013 року вартість першої криптовалюта вперше подолала позначку в $ 130 і перейшла в активну фазу росту. У листопаді біткоіни подорожчав з $ 205 до $ 1127. За підсумками року приріст склав більше 1000%.

2014-2016
У 2014 році ціна цифровий монети почала знижуватися. В результаті ведмежого тренда вартість біткоіни опустилася до позначки в $ 172. Після цього котирування почали зростати. Протягом року вони знову досягли $ 250. Активна фаза зростання почалася в жовтні-листопаді. За два місяці ціна монети зросла до $ 400. На цьому рівні біткоіни торгувався до травня 2016 року.

У червні того ж року головна цифрова монета різко зросла в ціні майже в два рази і 19 червня досягла позначки в $ 756. В наступному місяці на корекції її вартість знизилася до $ 580. З цієї точки котирування почали зростати і до кінця року досягли $ 966.

2017-2021
У період з січня по червень 2017 року біткоіни повільно піднімався до $ 3 тис. Наприкінці жовтня біткоіни коштував уже $ 6,3 тис, а 16 грудня 2017 роки встановлює історичний максимум на той момент в $ 19,6 тис.

Після цього ринок знову змінює тред і стає ведмежим. Весь 2018 рік біткоіни дешевшає: в січні - $ 14 тис., Лютому - $ 9 тис., Березні - $ 7 тис. У період з квітня по грудень вартість монети опускається до $ 3,2 тис.

У 2019 знову починається стадія зростання. З січня по квітень біткоіни подорожчав до $ 5,5 тис. У травні і червні монета активно зростає і перевищує $ 13 тис. Після цієї позначки біткоіни знову переходить в фазу зниження. Протягом другого півріччя монета знижується в ціні до $ 6,6 тис.

Перші місяці 2020 року біткоіни впевнено зростає до $ 10,2 тис., А потім в середині березня його котирування падали до локального мінімуму нижче $ 5 тис. Однак вони швидко відновилися.

Вже у вересні минулого року монета торгувалася по $ 11 тис. До кінця грудня її ціна стрімко зросла до $ 28 тис. За півтора місяці 2021 року вартість біткоіни зросла майже на 90%, досягнувши позначки в $ 57 тис. Капіталізація головною цифровий монети перевищила $ 1 трлн.

Читати

21.02.2021

Додатковий інструмент для торгівлі з ботом від Bitcoin Investments.

Для вашого вибору наша біржа розробила трьох унікальних і дуже прибуткових програм (Торгових Ботов)
1 Бот:
- Веде торги на парах XRP / USDT.
Бот написаний за алгоритмом CCU і Stochastic технічних індикаторах, базуючись на Ripple, саме той, якого навчають, збирає дані щодо поліпшення і оновлюється програмістом.
Створено для торгівлі тільки в парах XRP / USDT, прибутковість 1,5% в день, мінімальна сума для його запуску від 1000 $
2 Бот:
- Більш досвідчений, написаний для пар торгівлі ETH / USDT.
Бот налаштований на автоматичну торгівлю з найпопулярнішими і надійними криптовалюта, заснованої на MAC і RSI технічних індикаторів, налаштований для роботи саме з ETHEREUM, саме той, якого навчають, збирає дані щодо поліпшення і оновлюється сам автоматично.
Прибутковість 2.5% в день, мінімальна сума для його запуску від 15 000 $

3 Бот:
- Веде торги з парами BTC / USDT.
Бот використовує режими маркет-мейкінг і арбітраж, повністю автоматизований і самостійно саме навчаємо, проводить сам корекції і стежить за новинами. Штучний інтелект бота здатний надалі вивести його на рівень до 6-8% в день, в даний момент налаштований для роботи саме з BITCOIN.
Прибутковість 4% в день, мінімальна сума для його запуску від 35 000 $

Чим зручно працювати з ботом?
Всі ваші кошти знаходяться всередині нашої біржі, ви можете в будь-який момент закрити бота і вивести ваші кошти на гаманець.
Немає ризиків просадки, так як бот торгує тільки по навченому алгоритму торгівлі.
Так само в розділі "Кошти в Управлінні" навпроти вашого бота буде кнопка ЗУПИНИТИ що дозволить вам зупинити бота, і вивести свої кошти на свій гаманець.
Наші програмісти постійно працюють над поліпшенням і удосконаленням нашої платформи, ми сподіваємося ви оціните наші нововведення.

Додаткові зміни, з 10го лютого мінімальна суму для введення коштів в криптовалюта становитиме 50 $ а мінімальна сума для виводу на будь-яку криптовалюта складе 10 $
Такі зміни пов'язані з підвищенням комісій за транзакції в мережі кріптовалютних перекладів.
Що стосується фіатних валют рублі-долари, все залишилося як і раніше, без змін.
З повагою головний засновник біржі Bitcoin Investments Віктор Сокільників!

Читати

10.02.2021

Додатковий інструмент для торгівлі з ботом від Bitcoin Investments.

Для вашого вибору наша біржа розробила трьох унікальних і дуже прибуткових програм (Торгових Ботов)

1 Бот:
- Веде торги на парах XRP / USDT.
Бот написаний за алгоритмом CCU і Stochastic технічних індикаторах, базуючись на Ripple, саме той, якого навчають, збирає дані щодо поліпшення і оновлюється програмістом.
Створено для торгівлі тільки в парах XRP / USDT, прибутковість 1,5% в день, мінімальна сума для його запуску від 1000 $
2 Бот:
- Більш досвідчений, написаний для пар торгівлі ETH / USDT.
Бот налаштований на автоматичну торгівлю з найпопулярнішими і надійними криптовалюта, заснованої на MAC і RSI технічних індикаторів, налаштований для роботи саме з ETHEREUM, саме той, якого навчають, збирає дані щодо поліпшення і оновлюється сам автоматично.
Прибутковість 2.5% в день, мінімальна сума для його запуску від 15 000 $
3 Бот:
- Веде торги з парами BTC / USDT.
Бот використовує режими маркет-мейкінг і арбітраж, повністю автоматизований і самостійно саме навчаємо, проводить сам корекції і стежить за новинами. Штучний інтелект бота здатний надалі вивести його на рівень до 6-8% в день, в даний момент налаштований для роботи саме з BITCOIN.
Прибутковість 4% в день, мінімальна сума для його запуску від 35 000 $

Чим зручно працювати з ботом?
Всі ваші кошти знаходяться всередині нашої біржі, ви можете в будь-який момент закрити бота і вивести ваші кошти на гаманець.
Немає ризиків просадки, так як бот торгує тільки по навченому алгоритму торгівлі.
Так само в розділі "Кошти в Управлінні" навпроти вашого бота буде кнопка ЗУПИНИТИ що дозволить вам зупинити бота, і вивести свої кошти на свій гаманець.
Наші програмісти постійно працюють над поліпшенням і удосконаленням нашої платформи, ми сподіваємося ви оціните наші нововведення.

Додаткові зміни, з 10го лютого мінімальна суму для введення коштів в криптовалюта становитиме 50 $ а мінімальна сума для виводу на будь-яку криптовалюта складе 10 $
Такі зміни пов'язані з підвищенням комісій за транзакції в мережі кріптовалютних перекладів.
Що стосується фіатних валют рублі-долари, все залишилося як і раніше, без змін.
З повагою головний засновник біржі Bitcoin Investments Віктор Сокільників!

Читати

10.02.2021

Всупереч «низхідному клину». Чому і на скільки може зрости біткоіни

За останню добу біткоіни подорожчав на 16%. Його курс піднімався до $ 38,5 тис., Потім він трохи знизився. На 19:30 мск 29 січня перша криптовалюта коштує $ 37,1 тис. Ключовим драйвером такої динаміки став жест глави компаній Tesla і SpaceX Ілона Маска. У профілі свого Twitter-аккаунта він розмістив хештег BTC, за чим послідував зростання котирувань.


Аналітик порталу NewsBTC Яшу Гола очікує, що зростання ціни біткоіни продовжиться. На графіку першої криптовалюта раніше сформувалася фігура технічного аналізу «спадний клин». Її верхня межа виступала в якості опору, але тепер цей рівень пройдений, пояснив експерт. За його словами, це робить можливим подорожчання BTC до $ 41 тис., За сприятливого розвитку подій - до $ 50 тис.

Подорожчання першої криптовалюта спрогнозував і аналітик порталу Сryptobriefing Алі Мартінес. Він звернув увагу на те, що ціна біткоіни піднялася вище рівня опору в $ 34 тис. Експерт звернув увагу на те, що ціна біткоіни піднялася вище рівня опору в $ 34 тис. У зв'язку з цим значно зросли шанси на зростання курсу активу до $ 43,5 тис ., впевнений Мартінес. Він уточнив, що монета вийшла із зони накопичення, в якій трейдери нарощували позицію по BTC.

Генеральний директор швейцарського кріптовалютного брокера Newcent Володимир Сметанін припустив, що біткоіни незабаром стабілізується поблизу позначки $ 36 тис., І це стане хорошим сигналом на користь продовження зростання. Підйом ціни активу вище $ 34-35 тис. Означає її вихід з спадного коридору, пояснив Сметанін. Він додав, що перспективи монети на кінець року також виглядає позитивно.

«Ми практично впевнені, що до кінця року значення повинні піти за $ 60-70 тис., А й звучать на ринку оцінки в $ 100 тис. Здаються цілком ймовірними. Втім, до просідання біткоіни до $ 25-23 тис. На горизонті трьох-чотирьох місяців не завадить готуватися », - каже Сметанін.

Читати

31.01.2021

Біткоіни буде коштувати $ 115 тис. У Pantera Capital розповіли - коли

Ціна біткоіни може перевищити $ 115 тис. До серпня поточного року, впевнені в кріптоінвестіціонной компанії Pantera Capital. Її засновник Ден Морхед підкреслив, що не став би ставити «всі свої заощадження на те, що це станеться», але назвав такий сценарій можливим. Зараз для цього підтримується необхідний темп зростання активу, підкреслив Морхед.

У квітні минулого року компанія дала прогноз динаміки вартості біткоіни до серпня 2021 року. До сих пір цей прогноз збувався. Він припускав, що 15 січня вартість активу становитиме $ 38 тис., Насправді в цей день вона піднімалася до $ 39,7 тис. 18 січня курс криптовалюта на Binance становить $ 36,5 тис.

У Pantera Capital вважають, що поточне зростання ринку відрізняється від подій 2017 року, оскільки тоді більше інвестицій припадало на високоспекулятивний токени, а тепер - на перевірені біткоіни і ефір. На початок 2021 року на їх частку припадає 86% ринку, чотири роки тому було близько 50%.

У компанії назвали чотири чинники, які будуть надавати позитивний вплив на ринок в 2021 році: нові заходи підтримки економіки США, низькі процентні ставки, зростання участі інституційних інвесторів в кріпторинке і розвиток сфери децентралізованих фінансів (DeFi).

Читати

19.01.2021

Біткоіни подорожчав до рекорду в $ 40 тис.

Курс біткоіни вперше перевищив $ 40 тис. 7 січня, о 21:15 за московським часом, ціна першої криптовалюта досягла $ 40,3 тис. І встановила новий історичний максимум. За останню добу BTC подорожчав на 15%, його вартість піднялася на $ 5400 за даними tradingview.com. У березні ціна монети падала до $ 3,8 тис., З того моменту зростання склало більше 950%.


Фото: tradingview.com
Через коливання курсу біткоіни сталася масова ліквідація позицій трейдерів. Згідно з даними bybt.com, за останню добу користувачі, які торгують з кредитним плечем, втратили близько $ 800 млн. Збитки переважно понесли ті, хто тримав короткі позиції, тобто очікував падіння ціни BTC. Всього біржі ліквідували позиції більше 100 тис. Трейдерів, збиток одного з них перевищив $ 20 млн.

Через кілька хвилин після поновлення рекорду ціна BTC різко впала до $ 38 тис. Потім вона короткостроково відновилася до $ 39,4 тис. Незабаром зниження відновилося, і курс опустився до $ 37,6 тис. У зв'язку з цим добовий обсяг ліквідацій збільшився до $ 1,2 млрд .

Раніше стратеги банку JPMorgan спрогнозували збільшення ціни біткоіни до $ 146 тис. В довгостроковій перспективі. Вони припустили, що в майбутньому перша криптовалюта буде поступово витісняти золото в якості «захисного активу», і допустили зростання її курсу до $ 50-100 тис. В найближчий рік.

Комерційний директор кріптовалютной платіжної системи Bitpay Сонні Сингх, навпаки, попередив про ризик різкого падіння курсу біткоіни до $ 20 тис. Такий сценарій можливий, якщо інституціональні інвестори почнуть продавати криптовалюта, що стане розпродажем «безпрецедентних масштабів», пояснив Сінгх.

Читати

08.01.2021

Нові доповнення, і приємні бонуси в 2021 році.

1) Для активних партнерів приємні бонуси.
Якщо ви активно будуєте команду, або ви самі активно працюєте з нашими трейдерами, для вас будуть відмінні додаткові бонуси.
У розділі партнерська програма з'являться 4 бонусні шкали за оборот вашої команди чи за ваші відкриті власні рахунки у трейдерів.
1 Шкала - оборот команди 10 000 $ (Ваш бонус 500 $ і бонус активних партнерів 1-й лінії 5 $)
2 Шкала - оборот команди 30 000 $ (Ваш бонус 1500 $ і бонус активних партнерів 1-й лінії 25 $ + підвищення партнерського бонусу від перших трьох ліній на 20%)
3 Шкала - оборот команди 50 000 $ (Ваш бонус 5000 $ і бонус активних партнерів 1-й лінії 50 $ + підвищення партнерського бонусу від перших трьох ліній на 30%)
4 Шкала - оборот команди 200 000 $ (Ваш бонус 15 000 $ і бонус активних партнерів 1-й лінії 150 $ + підвищення партнерського бонуса по всіх лініях за 40%)
Доповнення вступлять в силу з 20.01.2021 року

Додавання нових парт для торгів.
Буде додана криптовалюта TRON / Zcash / DogeCoin

2) Наш Трейдер Filip Fomans переходить на більш високо плече торгів, в зв'язку з цим підвищує мінімальну суму для роботи з ними до 20 000 $
Зміни вступають в силу з 15.01.2021 року

Ще раз вітаємо всіх з наступаючим Новим Роком, і бажаємо в новому році досягнення всіх ваших цілей!
З повагою засновник біржі Bitcoin Investments Віктор Сокільників!

Читати

28.12.2020

«Ринок дозрів для корекції». Чому біткоіни повинен подешевшати

 

У четвер, 24 грудня, частка біткоіни на ринку криптовалюта вперше в 2020 році досягала 69,3%. До вечора альткоіни частково відіграли падіння вартості, тому показник опустився до 68,6%. О 18:15 МСК середньоринковий курс біткоіни становить $ 23,3 тис., За минулу добу він знизився на 1,6%.

Основною причиною зростання ринкової частки біткоіни стало зниження капіталізації XRP, який, на відміну від усього кріпторинка, в останні дні імпульсивно падає, пояснив фінансовий аналітик кріптобіржі Currency.com Михайло Кархалев. Через звинувачення, висунутих Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) щодо компанії Ripple, вартість її токена XRP за останні 7 днів впала на 54%.

«Виручені з розпродажів XRP кошти пішли частково в фіат, частково в більш надійні криптовалюта, такі як біткоіни і ефір. Передумов до зниження ринкової частки біткоіни, на мій погляд, зараз немає. Головна криптовалюта, на відміну від того ж ефіріума, утримується поблизу цінового максимуму, в той час як Ethereum помітно просів і втратив позиції, які досяг за останні 2 тижні. Якщо курс біткоіни зараз почне коригуватися, за ним підуть і інші монети, і навпаки », - впевнений Кархалев.

Він додав, що ситуація може змінитися в лютому, коли чиказька біржа CME запустить ф'ючерси на ETH. Приплив капіталів в другу криптовалюта сприятиме в якийсь момент більш активній динаміці зростання, ніж у біткоіни, що і допоможе ефіру відвоювати частину ринкової частки, пояснив експерт.

«Ринок дозрів для невеликої корекції до $ 21-20 тис. Ціна може досягти цих відміток у першій половині січня, після чого знову перейти до зростання в пошуках нових максимумів. Продовження зростання я вважаю менш імовірним сценарієм, і навіть якщо він відбудеться, то це буде короткий зростання, в район $ 25-25,5 тис., Після чого ціна також піде на корекцію », - уклав він.

CEO біржі EXMO Сергій Жданов назвав кілька чинників, які послужили основною причиною стабільності курсу біткоіни, серед яких інституційний попит, а також тривожні новини про поширення в Європі нового типу COVID-19. На графіку курсу біткоіни експерт виділив зону локального опору на рівнях $ 23,5-24 тис., Впевнено закріпитися вище за яку монеті не вдається. Якщо це опір буде пробито, шлях до оновлення історичного максимуму перед біткоіни буде відкритий, зазначив Жданов і назвав цей сценарій пріоритетним. У разі невдалої спроби взяти рівень опору в районі $ 24 тис. Слід очікувати корекції до підтримки $ 22 тис. Або навіть до $ 20 тис., Попередив фахівець.

Біткоіни має шанси продовжити зміцнення до кінця року, але в 2021 році йому практично гарантовано зниження на 25-30%, додав Артем Дєєв, керівник аналітичного департаменту AMarkets. Початок цього процесу можна буде відстежити по притоку коштів до фондів Grayscale. Зараз інвестори вкладають в біткоіни-траст цієї організації, в середньому, близько $ 1 млрд на місяць. За рік активи під управлінням Grayscale виросли майже в сім разів - з $ 2 млрд до $ 13,1 млрд, а ціна біткоіни за цей же час зросла втричі. Коли приплив вкладень в фонди почне скорочуватися, це напевно призведе до корекції біткоіни, вважає Дєєв.

Читати

25.12.2020

Біткоіни за добу подорожчав на $ 3620 і вперше пробив $ 23 тис.

17 грудня на кріптобірже Binance курс біткоіни вперше в історії досяг $ 23,114 тис. Вартість першої криптовалюта почала різко підніматися 11 грудня з локального мінімуму в $ 17,5 тис. За останні 6 днів вона збільшилася на 30%, за минулу добу - на $ 3620, або на 18%.

Зростання прискорилося після подолання історичного максимуму в $ 20 тис. Це може бути пов'язано з багатомільйонними ліквідаціями коротких позицій трейдерів на кріптобіржах. За даними сервісу bybt.com за останні 24 години були примусово закриті позиції 78,9 тис. Трейдерів на суму понад $ 1,11 млрд. Майже $ 967 млн ​​з них припали на угоди з біткоіни.

При різкому зростанні курсу біржі починають примусово закривати контракти тих, хто грав на зниження. Це стандартний механізм - щоб не втратити гроші, біржі ліквідують короткі позиції клієнтів і забирають залишені під заставу кошти собі. Це різко змінює співвідношення угод на покупку / продаж на користь перших, що викликає різке зростання вартості активу.

Вчора, 16 грудня ціна біткоіни перевищила $ 20 тис. На тлі відразу декількох позитивних новин. Стало відомо, що в 2021 році Чиказька біржа опціонів (Cboe) запустить індекс на криптовалюта. Інструмент буде показувати динаміку ціни цифрових активів і історичні дані.

Не менш важлива новина надійшла від іншої біржі з Чикаго - CME. Вона оголосила про додавання ф'ючерсів на Ethereum з 8 лютого 2021 року. Зараз інструмент очікує оцінки фінансового регулятора. Вперше ф'ючерси на криптовалюта з'явилися на CME 18 грудня 2017 року. Біржа додала контракти на біткоіни на наступний день після того, як його курс встановив попередній історичний максимум поблизу $ 20 тис.

Також вчора інвестфонд Ruffer Investment Company повідомив про покупку біткоіни. Спочатку з'явилася інформація, що компанія виділила кошти зі свого окремого фонду для вкладення в криптовалюта близько $ 15 млн. Пізніше представник Ruffer уточнив, що компанія стала володарем біткоіни на суму понад $ 740 млн.

Раніше Скотт Майнерд, інвестиційний директор компанії Guggenheim Investments з активами на $ 20 млрд назвав біткоіни «надзвичайно недооціненим» при поточних рівнях цін. На думку Майнерда, біткоіни повинен коштувати близько $ 400 тис. Такий висновок зроблено на підставі обмеженості емісії криптовалюта і її вартості щодо золота.

Читати

19.12.2020

12 грудня з'явиться нова криптовалюта. Як отримати її безкоштовно?

Завтра, 12 грудня, відбудеться роздача (еірдроп) нової криптовалюта. Користувачі зможуть безкоштовно отримати токени SPARK (FLR), випущені проектом Flare Network. Він розробляє рішення для впровадження децентралізованих фінансів в екосистему XRP шляхом додавання підтримки смарт-контрактів.

Щоб брати участь в акції, потрібно тримати монети XRP, випущені блокчейн-стартапом Ripple. Їх власники отримають нові маркери FLR в співвідношення до XRP один до одного. Для цього завтра, о 03:00 за московським часом, буде проведений знімок балансів користувачів. Якщо купити XRP після цього моменту, вони не будуть враховуватися в рамках еірдропа.

Дану роздачу криптовалюта підтримали багато бірж. У їх числі Binance, Coinbase, OKEx, Kraken, KuCoin, Bitfinex, повний список можна знайти на офіційному сайті проекту. Користувачам цих платформ, щоб брати участь в еірдропе, досить тримати токени XRP на своєму балансі. Однак у кожної площадки можуть бути свої обмеження, що стосуються торгів альткоіном XRP, його введення і виведення і інших функцій.

Про еірдропе проект оголосив в серпні. З тих пір токен XRP показав значне зростання вартості. За цей період ціна монети збільшилася на 90%, до $ 0,55, в моменті піднімаючись вище $ 0,90. У зв'язку з цим є подвійний ризик зазнати збитків від участі в роздачі FLR.

По-перше, користувачі, які тримають XRP, але не зацікавлені в еірдропе, можуть почати продавати монети, щоб зафіксувати прибуток. По-друге, почати позбуватися від XRP можуть і учасники роздачі FLR, як тільки буде проведений знімок балансів. Через обох факторів ціна XRP може різко впасти після закінчення акції.

При цьому невідомо, чи вийде компенсувати збитки за рахунок продажу отриманих токенов FLR. На даний момент невідомо, скільки буде коштувати нова криптовалюта і чи буде користуватися попитом в майбутньому.

Учасники еірдропа можуть хеджувати ризики участі в ньому за допомогою коротких позицій. Якщо держатель XRP відкриє «шорт» на XRP, то в разі падіння ціни монети після роздачі втрати будуть компенсуватися прибутком, отриманої з короткої позиції.

У серпні відбувся еірдроп DeFi-токена MEME, його роздавали безкоштовно. Протягом місяця після цього ціна монети піднялася до $ 1800. Однак до теперішнього моменту актив подешевшав до $ 150.

Читати

12.12.2020

«Вдалий час для покупки ETH». Що буде з найпопулярнішим альткоіном

1 грудня курс Ethereum досягав $ 634, максимуму з травня 2018 року. Станом на ранок 4 грудня криптовалюта торгується на рівні в $ 590, і, не дивлячись на зниження в останні дні, з початку року її ціна виросла більш ніж в 5 разів. Чим вище «забирається» ринок, тим вище шанси на різку корекцію, відзначає провідний аналітик 8848 Invest Віктор Першиков.

«Разом з тим, на альткоіни продовжує впливати ефект« низької бази », внаслідок чого їх можна купувати більш надійно, ніж BTC, який вже досяг своїх історичних максимумів. Ethereum і фундаментально, і технічно виглядає інвестиційно привабливим. Якщо капіталізація всього ринку не знизиться до кінця року на фіксації прибутку інвесторами, то я очікую в грудні зростання ціни до $ 700. У зв'язку з цим зараз досить вдалий час, щоб купити ефіріум », - впевнений Першиков.

За його словами, ETH - важливий актив в портфелі і на 2021 рік, так як технологічний розвиток мережі, укупі з попитом на актив з боку інституційних інвесторів може призвести його до рівня в $ 1 тис. До кінця наступного року.

Фінансовий аналітик інвестиційної компанії Raison Asset Management Микола Кленов додав, що між котируваннями ефіру і біткоіни є пряма кореляція, оскільки біткоіни виступає локомотивом кріптовалютного ринку. Тому рух курсу ефіру залежить від руху курсу біткоіни, який зараз знаходиться в діапазоні $ 19-20 тис. І намагається пробити психологічно важливий рівень опору. Приблизно те ж відбувається і з ефіром, впевнений експерт.

«Що стосується біткоіни, то ймовірність його зростання вище $ 20 тис., Як і раніше велика, оскільки цей рівень тестувався вже кілька разів і відкати були незначними - попит на BTC залишається високим», - підкреслив Кленов.

1 грудня, була запущена нульова фаза Ethereum 2.0. У другій версії мережі Ethereum з'явиться функція стекінг. Вона дозволить інвесторам, який відправив монети на депозитний контракт, пасивно збільшувати їх кількість. Річна прибутковість стекінг на даний момент становить близько 20%. Вона буде знижуватися в міру зростання кількості ETH, що зберігаються на депозитному контракті. Користувачі, які відправили на нього криптовалюта, не зможуть вивести її до фази 1.5, коли буде налагоджено зв'язок між поточною мережею Ethereum і нової.

Читати

05.12.2020

Трейдер перетворив $ 600 в $ 20 тис. За 1 хвилину

Курс токена біржі Binance (BNB) на торговому майданчику Poloniex падав в 33 рази, з $ 27 до $ 0,8. Сталося це вчора, 26 листопада, в парі до стейблкоіну ​​BUSD, також випускається Binance.


Фото: Poloniex.com
Причиною аномального зниження ціни криптовалюта стала помилка трейдера. Вчора на ринку сталося різке падіння, біткоіни за кілька годин дешевшав з $ 19 тис. До $ 16,4 тис., Сильніше динаміку показали альткоіни. На тлі цього користувач, який бажав продати слабшає BNB, швидше за все, помилився торгової парою і вибрав замість BNB / USDT вкладку BNB / BUSD.

Різниця між цими торговими парами полягає в ліквідності. У першій парі розташовано безліч ордерів на покупку і продаж токена, в другій їх практично немає. Низький обсяг ліквідності робить цю пару схильною до ризику маніпуляцій.

Згідно з розрахунками, зробленими редакцією «РБК-крипт», зараз на біржі Poloniex в парі BNB до BUSD сукупний обсяг ордерів на продаж монети в ціновому діапазоні від $ 27 до $ 900 становить близько $ 1000.. Відповідно, якщо купити токен на цю суму, можна штучно завищити його курс до $ 900. За $ 2700 можна «штовхнути» ціну BNB вище $ 9000..

Аналогічна ситуація, якщо спробувати знизити курс токена. Перший ордер на покупку монети розташований на рівні в $ 23,5. Таким чином, можна штучно опустити ціну до цієї позначки, продавши BNB всього на $ 1. У ціновому діапазоні від $ 1 до $ 23,5 сукупний обсяг на купівлю активу становить близько $ 3000.. Продавши токенов на цю суму, можна обрушити котирування до $ 1.


Книга ордерів на біржі Poloniex в парі BNB / BUSD (Фото: Poloniex.com)
Саме це вчора відбулося на Poloniex. Невідомий продав велику кількість токенов BNB. В результаті актив дешевшав до $ 0,8. За цією ціною трейдер помилково реалізував 732 монети. Інший користувач, який заздалегідь розташував тут ордер на покупку, моментально заробив близько $ 20 тис., Вклавши трохи менше $ 600. Прибуток від цієї угоди склала більше 3200%.

Аномальне відхилення курсу токена BNB відбувається на Poloniex не в перший раз. У липні ціна активу падала з $ 18,2 до $ 6. Невідомо, скільки монет було продано за заниженим курсом, але користувач, який скористався ситуацією, заробив понад 200% прибутку за одну операцію.

Читати

27.11.2020

Глава SEC пояснив зростання курсу біткоіни

<
Читати

20.11.2020

Біткоіни - це найкраща форма грошей ». Інтерв'ю з главою Binance

Чанпен Чжао - засновник і генеральний директор найбільшої в світі по обороту торгів кріптобіржі Binance. У 2018 році він потрапив на обкладинку Forbes як людина, що стала мільярдером з нуля за 6 місяців. Кореспондент «РБК-крипт» поспілкувався з одним з найвпливовіших людей на кріпторинке. Деякі витяги з інтерв'ю:

- Чи варто продавати Bitcoin або Binance Coin (BNB), і за якою ціною це було б правильним і логічним рішенням?

- Зараз рівень поширення криптовалюта знаходиться на позначці в 0,1%. Це означає, що тільки одна людина з тисячі володіє криптовалюта. Якщо криптовалюта стануть більш поширені, ніж фіат, в перспективі ринок може вирости в тисячу разів, на 100 000%. У цієї сфери величезний простір для зростання.

Повну версію інтерв'ю, в якій також піднімаються проблеми регулювання ринку криптовалюта, блокування сайту Binance Роскомнадзором, поширення цифрових грошей в Росії, Білорусії та Україні, а також інші теми дивіться у відео:


Ринок нової індустрії може бути більше, ніж традиційний. Наприклад, якщо ви подивитеся на Uber, спробуєте оцінити її капіталізацію, ви не станете вважати її виходячи лише з ринку таксі. Тому що Uber може робити багато. Так і криптовалюта мають набагато більші можливості, ніж фіат. Це говорить про те, що обсяг кріпторинка перевищить фіатний. Ще багато років цифрові гроші матимуть великий простір для зростання. Не сприймайте це як фінансовий рада або гарантію, але я ніколи не продаю криптовалюта. Я витрачаю BNB, тільки коли розплачуюсь за допомогою Binance Card. Якщо я повинен заплатити за обід, таксі, я просто витрачаю $ 50, $ 30 кожен раз.

- В який криптовалюта?

Зазвичай я витрачаю BNB, яка є моїм найбільшим капіталом. Я ніколи не продаю BNB за фіат.

- Наскільки високо може піднятися курс біткоіни в принципі? Яка мета - $ 100 тис., $ 500 тис., Мільйон доларів або вище?

Буду чесним, у мене в голові до сих пір немає конкретної цифри. В принципі я не думаю з цієї точки зору. Я говорив раніше, у нас лише 0,1% прийняття прямо зараз. Ми можемо вирости в 1000 разів. При цьому 1000 разів може не бути верхньою межею. Чи станеться це насправді чи ні - ми не знаємо, я не знаю. Можливо, цього ніколи не станеться, може бути, це трапиться дуже скоро.

Але я вірю, що криптовалюта - це найкраща форма грошей, під час кризи - це гроші свободи для мільярдів людей по всьому світу. Я думаю, що це буде одна з найбільш швидкозростаючих індустрій в найближчі 10 або 20 років. Я також вважаю, що капіталізація ринку криптовалюта повинна бути, напевно, більше, ніж інтернет. Я думаю, що криптовалюта мають величезний простір для зростання.

Але наскільки може вирости біткоіни - я не впевнений. У найближчі 10 років залишається він кращої криптовалюта, чи зможе щось його витіснити чи ні, я не впевнений. Тут дуже багато подробиць, тому я не можу зробити прогноз. Єдине, в чому я абсолютно впевнений: ця індустрія має дуже високий потенціал. Тому я проводжу весь свій час в цій індустрії, в надії створити інструменти, якими будуть користуватися люди. Я налаштований вкрай оптимістично.

- DeFi - це вибухова історія 2020 року, безліч проектів наповнили ринок. Чи є у цього сегмента ринку потенціал для подальшого розвитку?

- Думаю, деякі про-інновації залишаться. Постачальники ліквідності, «дохідне фермерство», зараз забезпечують високий річний відсоток доходу. Можливо, це триватиме не дуже довго.

Компанії створюють нові маркери, випускають їх як нагороду. Це не довгограюча історія. Але я думаю, що DeFi залишаться. Навіть зараз, коли популярність біткоіни знову зростає, DeFi все ще залишаються популярними. Ми думаємо, що в DeFi багато потенціалу для зростання.

- Але вам не здається, що DeFi - це міхур?

- Це залежить від того, що ви маєте на увазі під міхуром. Вартість DeFi-токенів коригується, зростає, постійно плаває. У 2017 році ICO називали міхуром, але навіть зараз є багато проектів, які до сих пір відмінно працюють, нехай вони і стартували в 2017 році. Binance - один з них. Залежить від того, що мати на увазі під міхуром DeFi. Багато проектів в сфері DeFi вже є міхуром, також я вважаю, що в сфері DeFi спостерігаються елементи міхура, але це не означає, що в кінцевому підсумку DeFi повністю зникнуть.
# Новини #Bitcoin

Читати

17.11.2020