اخبار

"این بحران حداقل 1.5 سال به طول خواهد انجامید." چرا بیت کوین امیدوارتر از دلار است

در طول بحران سال 2020 ، بیت کوین روند صعودی شدیدی را نشان داد. نرخ ارز رمزنگاری شده در مارس در میان هراس در بازار سهام و کالاها به 3800 دلار کاهش یافت ، اما پس از آن رشد کرد و تا 10 نوامبر با 300٪ افزایش به 15.193 هزار دلار رسید.

دیروز ، 9 نوامبر ، در میان اخبار Pfizer و Biontech ، سکه دیجیتال به شدت افت کرد. آنها اعلام کردند که واکسن کرونا ویروس آنها 90٪ موثر است. بلافاصله پس از آن ، قیمت ارز رمزنگاری شده از 15.8 هزار دلار به 14.9 هزار دلار کاهش یافت. در همان زمان ، ارزش دارایی های محافظتی - طلا و نقره کاهش یافت و شاخص سهام S & amp؛ P 500 به بالاترین حد خود رسید.

برخی از خطرات میان مدت و بلند مدت مرتبط با بیماری همه گیر با در دسترس قرار گرفتن واکسن در پس زمینه محو می شوند. میخائیل کارخالف ، تحلیلگر در صرافی currency.com ، توضیح می دهد ، روز دوشنبه ، فلزات گرانبها با کاهش قیمت مواجه شدند و دارایی های پرخطر نیز با افزایش قیمت روبرو شدند. در این زمینه ، نرخ بیت کوین اندکی کاهش یافته و تقریبا بهبود یافته است و اخبار مربوط به واکسن نیز محلی است.

طبق پیش بینی های کارخالف ، بحران ناشی از بیماری ویروس کرونا می تواند یک سال و نیم دیگر ادامه یابد. بحران ها به طور متوسط ​​حدود 1.5 - 2 سال طول می کشد و پس از آن اقتصاد جهانی شروع به بهبود می کند. این کارشناس اذعان کرد: بحران فعلی ضربه شدیدی به اقتصاد وارد کرده است ، در این رابطه انتقال به مرحله بهبودی ممکن است 2.5 تا 3 سال طول بکشد.

پیشگام معامله گران معامله گران متحد الکسی مارکوف موافقت کرد که پس از اخبار Pfizer و Biontech ، صحبت در مورد پایان بحران خیلی زود است. وی گفت: ظاهر شدن یک شبه داروی ضد ویروس کرونا حتی بخش کوچکی از مشکلات سیستمی که در اقتصاد جهانی به وجود آمده را حل نمی کند.

بیت کوین در طی سال گذشته روند مطمئنی را نشان داده است و همچنین به تدریج عدم همبستگی BTC با سایر ابزارها وجود دارد ، مارکوف ادامه می دهد. سرمایه گذاران همچنان به افزایش سرمایه گذاری های خود در ارزهای رمزپایه ادامه می دهند ، شاید این روند به دلیل کاهش قیمت فلزات گرانبها تشدید شود.

آنتون كراوچنكو ، مدير عامل شركت Xena Financial Systems ، مي گويد اخبار منتشر شده از واكسن تاثير منفي بر بيت کوين و طلا خواهد داشت ، اما اين عامل كليدي نخواهد بود. بازار توجه بیشتری به اقدامات جدید برای تحریک اقتصاد آمریکا خواهد داشت. به گفته کراوچنکو ، بیت کوین به عنوان سرمایه گذاری با افق 2-3 سال خوب به نظر می رسد. به گفته وی ، ارز رمزنگاری شده برای نسل جدید سرمایه گذاران واضح تر از طلا است. علاوه بر این ، سرمایه گذاران نهادی انتقال سرمایه به BTC را شروع کردند.

کارخالف همچنین کاهش دلار را احتمالاً اعلام کرد. شاخص DXY ، که قدرت دلار در برابر سبد ارزهای ملی را نشان می دهد ، از ماه مه 7 درصد کاهش یافته و به 92.9 واحد رسیده است. اقتصاد به حمایت نیاز دارد ، در این راستا ، دولت ها ممکن است همچنان بسته های کمک مالی را بپذیرند که منجر به کاهش قیمت ارز آمریکایی و افزایش قیمت طلا خواهد شد. کارخالف گفت: در سال های آینده ، ارزش بیت کوین بیشتر از کاهش ارزش افزایش می یابد ، بدون توجه به آنچه در اقتصاد جهانی اتفاق می افتد. این ارز رمزنگاری شده به ویژه به دلیل مزایای آن مورد توجه سرمایه گذاران است - این کارشناس خلاصه کرد: هم سودآوری بالا و هم ویژگی های محافظتی را نشان می دهد.

در طول بحران ، سرمایه گذاران بزرگ ، از جمله سرمایه گذاران نهادی ، شروع به سرمایه گذاری در بیت کوین کردند. در میان آنها استنلی دراكنمیلر میلیاردر است كه ثروت او 4/4 میلیارد دلار تخمین زده شده است. وی گفت كه سرمایه خود را با طلا و ارز رمزنگاری شده در اختیار دارد و همچنین گفت كه موقعیت كمی درمورد دلار باز كرد ، زیرا انتظار دارد كه ارزش آن در 3-4 سال آینده كاهش یابد .

خواندن

14.11.2020

چرا بیت کوین از ماه سپتامبر 60 درصد افزایش یافته است. سه دلیل اصلی

در ابتدای سپتامبر ، قیمت بیت کوین از 12 هزار دلار به 10 هزار دلار کاهش یافت. سپس نرخ رشد شروع به رشد کرد و در 6 نوامبر با رشد 60 درصدی ، به 15.8 هزار دلار رسید و حداکثر سالانه را در این سطح تنظیم کرد. پس از آن ، قیمت ارز رمزنگاری شده اندکی کاهش یافت و اکنون به 15.3 هزار دلار رسیده است.

طبق گفته امکار گودبول ، تحلیلگر Coindesk ، سه عامل اصلی در افزایش ارزش سکه اصلی دیجیتال نقش داشته است. اولین دلیلی که وی ورود به بازار ارزهای رمزنگاری شده را برای سرمایه گذاران جدید نهادی خواند. به عنوان مثال ، در ماه سپتامبر MicroStrategy 250 میلیون دلار در BTC سرمایه گذاری کرد. در حال حاضر ، این معامله حدود 110 میلیون دلار سود کسب کرده است.

گودبول افزود كه تقاضا براي ارز رمزنگاري شده از سوي سرمايه گذاران نهادي نيز در بورس تجاري شيكاگو (CME) ديده شده است. بر روی آن ، تعداد موقعیت های طولانی در Bitcoin در ماه اکتبر رکورد جدیدی را ثبت کرد.

بعداً ، چندین سرمایه گذار بزرگ الگوی MicroStrategy را دنبال کردند. از جمله این میدان Square است که توسط خالق توییتر جک دورسی تأسیس شد و 50 میلیون دلار BTC خریداری کرد. استنلی دراكنمیلر ، میلیاردر وابسته دیرینه جورج سوروس نیز مبلغی بدون نام در بیت کوین سرمایه گذاری كرد و توضیح داد شرط بندی روی پول دیجیتال می تواند بهتر از طلا باشد. / p>

تحلیلگر عامل دوم را کاهش عرضه بیت کوین در بازار خواند. سرمایه گذاران بزرگ ، از جمله سرمایه گذاران نهادی ، سکه خریداری کردند و تعداد آنها را در مبادلات کاهش دادند. همچنین به دلیل رفتار بازرگانان خرده فروشی ، عرضه نیز کاهش یافت. براساس سرویس تحلیلی Glassnode ، تعداد BTC در سیستم عامل های تجاری از ابتدای سپتامبر با 9 درصد کاهش به 2.4 میلیون سکه رسیده است. گادبول مطمئن است که این بدان معناست که فعالان بازار مصمم به نگه داشتن دارایی دیجیتالی با اهداف بلند مدت هستند.

عامل سوم ، وی جنبه فنی را نام برد. در پایان ماه اکتبر ، نرخ بیت کوین سطح مقاومت قابل توجهی را شکست و بیش از 12.5 هزار دلار افزایش یافت. این کارشناس نتیجه گرفت: پس از آن ، خریداران شروع به سرمایه گذاری فعالتر روی سکه کردند ، که این افزایش قیمت را تسریع کرد.

پیش از این ، تحلیلگران در بورس Binance چندین عامل دیگر را که در تقویت بیت کوین موثر بودند ، نام بردند. در این میان ، محققان رشد شناخت عمومی از پتانسیل BTC به عنوان یک دارایی کلان - ریسک جهانی را برجسته کرده اند. تقاضا برای آن می تواند به دلیل عدم اطمینان در رابطه با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و شیوع ویروس کرونا ایجاد شود.

خواندن

12.11.2020

"سقوط بیت کوین به 0 غیرممکن است." چرا BTC هرگز استهلاک نمی شود

<
خواندن

12.11.2020

بیت کوین به افزایش قیمت خود ادامه داد. قیمت ارز رمزپایه چقدر بالا می رود.

در روز چهارشنبه ، 11 نوامبر ، میانگین نرخ بیت کوین در حال افزایش است. در طول روز ، آن 3٪ اضافه شد و به سطح 15.65 هزار دلار بازگشت. در آینده نزدیک ، ارز رمزنگاری شده ممکن است دوباره 16 هزار دلار بگیرد - رکورد دو ساله شکسته شده در اوایل ماه نوامبر ، پیشنهاد دیمیتری لاوروف ، بازرگان و بنیانگذار Tradunity.

وی اظهار داشت: یک الگوی مثلث در نمودار نرخ BTC با مقاومت کلیدی در سطح 16000 $ در حال شکل گیری است.

عیاش جیندال ، تحلیلگر NewsBTC ، افزود: روند اصلی صعودی با حمایت 15.2 هزار دلار تشکیل شد. اکنون که ارز رمزپایه بر مقاومت 15.5 هزار دلار و 15.6 هزار دلار غلبه کرده است ، به سمت مارک حرکت می کند در 15.85 هزار دلار ، این کارشناس توضیح داد.

نیکولای کلنوف ، تحلیلگر مالی در شرکت سرمایه گذاری Raison Asset Management ، در اظهار نظر خود برای RBC-Crypto پیش بینی کرد که در دراز مدت ، قیمت بیت کوین 20 هزار دلار یا بیشتر باشد. در اقتصاد جهانی ، روند افزایش حجم پول ادامه دارد: انتظار می رود بسته حمایتی جدیدی از FRS ، اتحادیه اروپا نیز از سیاست کاهش کمی استفاده کند. این به بیت کوین به عنوان دارایی با موضوع محدود امتیاز می دهد.

"اما این احتمال را ندارم که در آینده نزدیک بازگشت به سطح پشتیبانی 12 هزار دلار اتفاق بیفتد و حتی تجزیه آن را نیز کنار نمی گذارم. بنابراین ، من به دارندگان بلند مدت توصیه می کنم که اکنون بیت کوین را با تمام حجم و بدون اهرم وارد نکنند ، اما در صورت اصلاح تا 12 هزار دلار به پایین ، بیشتر بخرید. "

پیش از این ، Omkar Godbowl ، تحلیلگر Coindesk ، سه عامل اصلی را نام برد که از ابتدای سپتامبر 60 درصد به افزایش ارزش بیت کوین کمک می کند. از جمله: ورود سرمایه گذاران نهادی به بازار ، کاهش عرضه بیت کوین در بازار و جنبه فنی - ارز رمزپایه مهمترین سطح مقاومت 12.5 هزار دلار را پشت سر گذاشت ، پس از آن خریداران حتی بیشتر فعال شدند.

خواندن

12.11.2020