Новини

«Криза триватиме не менше 1,5 років». Чому біткоіни перспективніше долара

Під час кризи 2020 року біткоіни показував впевнений висхідний тренд. Курс криптовалюта опускався до $ 3800. в березні на тлі панічних настроїв на фондовому і сировинному ринках, але потім почав рости і до 10 листопада зріс на 300%, до $ 15,193 тис.

Вчора, 9 листопада, цифрова монета різко подешевшала на тлі новин від компаній Pfizer і Biontech. Вони оголосили, що їх вакцина від коронавируса показала ефективність в 90%. Відразу після цього ціна криптовалюта опустилася з $ 15,8 тис. До $ 14,9 тис. Одночасно з цим впала вартість захисних активів - золота і срібла, а фондовий індекс S & amp; P 500 оновив історичний максимум.

Частина середньострокових і довгострокових ризиків, пов'язаних з пандемією, відійдуть на другий план при появі вакцини. Тому в понеділок подешевшали дорогоцінні метали і подорожчали ризикові активи, пояснює аналітик біржі currency.com Михайло Кархалев. Курс біткоіни на цьому тлі опустився незначно і вже майже відновився, а сама новина про вакцину носить локальний характер, вважає він.

За прогнозами Кархалева, викликаний пандемією коронавируса криза може затягнутися ще на півтора року. Кризи в середньому тривають близько 1,5 - 2 років, після чого світова економіка стає на шлях одужання. Нинішня криза завдав досить сильного удару по економіці, в зв'язку з чим перехід до стадії підйому може розтягнутися до 2,5 - 3 років, припустив експерт.

Ведучий трейдер United Traders Олексій Марков погодився, що говорити про закінчення кризи після новин від Pfizer і Biontech рано. Одномоментне поява препарату проти коронавируса не вирішить навіть малої частки системних проблем, що виникли в світовій економіці, вважає він.

біткоіни ж весь останній рік показував упевнений тренд, також відбувалася поступова раскорреляція BTC з іншими інструментами, продовжує Марков. Інвестори продовжать збільшувати вкладення в криптовалюта, можливо, цей процес посилиться завдяки зниженню вартості дорогоцінних металів.

Новини про вихід вакцини продовжать негативно впливати на біткоіни і золото, вважає СEO Xena Financial Systems Антон Кравченко, проте цей фактор ключовим не буде. Набагато більшу увагу ринок буде звертати на нові заходи зі стимулювання американської економіки. Біткоіни, за оцінкою Кравченко, виглядає добре в якості інвестиції з горизонтом в 2-3 роки. За його словами, криптовалюта для нового покоління інвесторів зрозуміліше золота. До того ж, в BTC почали переводити капітал інституційні інвестори.

Кархалев також назвав імовірним продовження зниження долара. Індекс DXY, що показує силу долара по відношенню до корзини національних валют, з травня знизився на 7%, до 92,9 пункту. Економіка потребує підтримки, в зв'язку з цим уряду можуть продовжити приймати пакети фінансової допомоги, що призведе до зниження котирувань американської валюти і зростання вартості золота, вважає аналітик.

В найближчі роки вартість біткоіни з більшою часткою ймовірності буде рости, ніж знижуватися, незалежно від того, що буде відбуватися в світовій економіці, вважає Кархалев. Криптовалюта інтересу інвесторам, зокрема через свого переваги - вона демонструє як високу прибутковість, так і захисні властивості, резюмував експерт.

Під час кризи в біткоіни стали інвестувати великі, в тому числі інституціональні інвестори. Серед них - мільярдер Стенлі Дракенміллер, стан якого оцінюється в $ 4,4 млрд. Він розповів, що тримає капітал в золоті і криптовалюта, а також повідомив, що відкрив коротку позицію на долар, так як очікує зниження його вартості в найближчі 3-4 роки .

Читати

14.11.2020

Чому з вересня біткоіни подорожчав на 60%. Три головні причини

На початку вересня біткоіни дешевшав з $ 12 тис. До $ 10 тис. Потім курс почав рости і до 6 листопада збільшився на 60%, до $ 15,8 тис., Встановивши на цьому рівні річний максимум. Після цього ціна криптовалюта незначно опустилася і тепер становить $ 15,3 тис.

Було три основні чинники, що сприяли зростанню вартості головною цифровий монети, вважає аналітик порталу Coindesk Омкара Годбоул. Першою причиною він назвав вихід на ринок криптовалюта нових інституційних інвесторів. Наприклад, у вересні компанія MicroStrategy вклала в BTC $ 250 млн. На даний момент угода принесла їй близько $ 110 млн прибутку.

Годбоул додав, що попит на криптовалюта з боку інституційних інвесторів також спостерігався на Чиказькій товарній біржі (CME). На ній кількість довгих позицій на біткоіни в жовтні встановило новий рекорд.

Пізніше наприклад MicroStrategy послідувало ще декілька великих інвесторів. У їх числі компанія Square, заснована творцем Twitter Джеком Дорсі, яка купила BTC на $ 50 млн. Неназваним суму в біткоіни також вклав давній соратник Джорджа Сороса - мільярдер Стенлі Дракенміллер, пояснивши, що ставка на цифрові гроші може спрацювати краще, ніж на золото. < / p>

Другим фактором аналітик назвав скорочення пропозиції біткоіни на ринку. Великі інвестори, в тому числі інституціональні, набували монети, зменшуючи їх кількість на біржах. Пропозиція знизилася також через поведінку роздрібних трейдерів. За даними аналітичного сервісу Glassnode, число BTC на торгових майданчиках з початку вересня впало на 9%, до 2,4 млн монет. Це означає, що учасники ринку налаштовані тримати цифровий актив з довгостроковими цілями, впевнений Годбоул.

Третім фактором він назвав технічний аспект. В кінці жовтня курс біткоіни пробив важливий рівень опору, піднявшись вище $ 12,5 тис. Після цього покупці стали активніше інвестувати в монету, що прискорило її подорожчання, резюмував експерт.

Раніше аналітики біржі Binance назвали ще кілька чинників, які сприяли зміцненню біткоіни. У їх числі дослідники виділили зростання суспільного визнання потенціалу BTC в якості глобального макро-хедж-активу. Попит на нього міг виникнути через невизначеність, пов'язану з виборами президента США і поширенням коронавируса.

Читати

12.11.2020

«Падіння біткоіни до 0 неможливо». Чому BTC ніколи не знеціниться

<
Читати

12.11.2020

Біткоіни продовжив дорожчати. Як високо підніметься ціна криптовалюта.

В середу, 11 листопада, середньоринковий курс біткоіни продовжив зростання. За добу він додав 3% і повернувся до позначки $ 15,65 тис. Найближчим часом криптовалюта може знову взяти $ 16 тис. - дворічний рекорд, побитий на початку листопада, припустив трейдер і засновник Tradunity Дмитро Лавров.

На графіку курсу BTC формується фігура трикутник з ключовим опором на рівні в $ 16 тис., Зазначив він.

Аналітик NewsBTC Аяш Джиндал додав, що головна лінія бичачого тренда сформувалася з підтримкою на рівні в $ 15,2 тис. Тепер, коли криптовалюта подолала рівні опору в $ 15,5 тис. І $ 15,6 тис., Вона рухається в сторону відмітки в $ 15,85 тис., пояснив експерт.

Фінансовий аналітик інвесткомпанії Raison Asset Management Микола Кленов в коментарі «РБК-крипт» спрогнозував, що в довгостроковій перспективі біткоіни буде коштувати $ 20 тис. І більше. У глобальній економіці триває тренд до збільшення грошової маси: очікується новий пакет підтримки від ФРС, Євросоюз також використовує політику кількісного пом'якшення. Це дає перевагу біткоіни як активу з обмеженою емісією.

«Але я не виключаю, що найближчим часом може статися відкат до рівня підтримки в $ 12 тис., І навіть не виключаю його пробою. Тому довгостроковим Холдер я б радив зараз заходити в біткоіни не всім обсягом і без кредитного плеча, а в разі корекції до $ 12 тис. І нижче докуповувати », - рекомендував Кленов.

Раніше аналітик Coindesk Омкара Годбоул назвав три основні чинники, що сприяли зростанню вартості біткоіни на 60% з початку вересня. Серед інших: вихід на ринок інституційних інвесторів, скорочення пропозиції біткоіни на ринку і технічний аспект - криптовалюта подолала найважливіший рівень опору в $ 12,5 тис., Після чого покупці стали ще активніше.

Читати

12.11.2020